Domowy hotel dla zwierząt

Iwona Seweryn SołtykKIM JESTEM?
Domowy Hotel dla zwierząt to realizacja moich pasji. Dysponuję wiedzą i doświadczeniem na temat zachowania zwierząt i ich sposobu komunikowania się z ludźmi, którą to wiedzą chętnie dzielę się z moimi klientami.
W moim Hotelu dla zwierząt , są warunki, do których Twój pupil jest już przyzwyczajony na co dzień w Twoim domu.


CO ZAPEWNIAM?
Pobyt w hotelu dla zwierząt będzie z pewnością przyjemniejszy dla niego, jeśli będzie miał kontakt z domownikami, którzy  głaszczą lub przytulają, wtedy wie, że jest bezpieczny i szczęśliwy.

Takie warunki sprawią , że łatwiej mu będzie zaakceptować rozłąkę z właścicielem ,nowy tymczasowy dom, w którym będzie mógł być spokojny, a w przyszłości chętnie do niego wracać.DOMOWA ATMOSFERA
Domowy Hotel dla zwierząt, to miejsce wyjątkowe, gdzie gościom staram się poświęcać wiele uwagi, miłości i szacunku .
W hotelu oferuję profesjonalną opiekę nad zwierzakami 24 h, traktuję ich jak najważniejszych gości. Wiedza merytoryczna oraz doświadczenie w opiece nad zwierzętami pozwala zagwarantować najwyższą jakość usług.

ZAUFANIE
Gdy podopieczny zaakceptuje nowe miejsce, zwłaszcza po dłuższym pobycie u mnie, polubi je. W większości przypadków psy chętnie przebywają wśród innych psów. Dlatego taki hotel dla psa staje się drugim domem, do którego chętnie wracają.Zapraszam do kontaktu
Iwona Sołtyk
właściciel 
661792193