OFERTA HOTELU DLA KOTÓW

Koty przebywające w hotelu mają do dyspozycji pokoje w pełni dostosowane do ich potrzeb. Kociarnia znajduje się na piętrze, z dala od wybiegu dla psów. Znajdują się w niej tunele, drapaki, kryjówki, zabawki oraz zabezpieczone metalową siatką okna z szerokimi parapetami, skąd nasi goście mogą obserwować całą okolicę. W części pokoju wydzielone zostały ażurowe woliery, wewnątrz których nieśmiałe lub strachliwe koty mogą zapoznawać się z nowym miejscem, same nie będąc niepokojone. Podstawowe wyposażenie woliery zawiera kuwetę, drapak, miseczki na jedzenie i wodę, legowisko, kryjówki (np. tunele, kocie domki) oraz zabawki.
 
Koty są karmione indywidualnie według zaleceń właścicieli. Przyjmujemy do hotelu także koty wymagające szczególnej opieki: chore, starsze, agresywne lub lękliwe. Takie koty często z oczywistych względów muszą być izolowane od pozostałych, zapewniamy im spokój oraz zajęcie odpowiednie dla ich stanu zdrowia i kondycji psychofizycznej.

Przyzwyczajanie się kota do nowego miejsca trwa zazwyczaj od jednego do trzech dni, choć każdy nasz gość jest inny, więc jest to indywidualna sprawa. Przez ten czas, zwierzę niechętnie opuszcza komfortową przestrzeń woliery i uczy się czuć pewnie na najbliższym terenie. Stopniowo staramy się zapoznawać koty z otoczeniem, oraz z ich “sąsiadami” z pozostałych wolier. Nie wykazujące strachu, ani agresji koty mogą spotykać się na wspólnym terenie, pod czujnym okiem opiekunów. Czasami już kilka dni wystarczy, by początkowo nieufne koty zaczęły domagać się głaskania, przytulania i gonitw po pokoju. Nawet dorosłe koty nierzadko zawierają między sobą hotelowe przyjaźnie i wspólnie spędzają czas, wylegując się na parapecie lub biegając po pokoju.

Co zapewniamy?

Wyprawka dla kota

  • karma,
  • legowisko, kocyk, transporter lub inny ulubiony przedmiot pachnący domem (może to być np. koszulka właściciela) – wyznacza prywatną przestrzeń i stanowi znajomy element w nowym środowisku, szczególnie ważny podczas pierwszej wizyty w hotelu;
  • żwirek

Bardzo prosimy NIE PRZYNOSIĆ:

  • misek na jedzenie i wodę (chyba, że kot jest do nich szczególnie przywiązany) – bardzo łatwo gubią się w hotelu, a z uwagi na konieczność częstego mycia trudno je oznakować. Mamy na wyposażeniu miski różnych kształtów i rozmiarów, które dobieramy indywidualnie do preferencji kotka;
  • kuwety – dysponujemy kuwetami (zarówno modelami zamkniętymi, jak i otwartymi).

ul. Wilczkowska 4,

51-213 Wrocław

GODZINY PRZYJMOWANIA
I ODBIORU ZWIERZĄT

08:00-12:00
16:00-20:00

Hotel czynny 24/7