Założycielka hotelu

IWONA SEWERYN-SOŁTYK (więcej w zakładce Behawiorysta)

– mgr inż. zootechnik, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, behawiorysta COAPE.

Domowy Hotel dla zwierząt to realizacja moich pasji. Zajmuję się zwierzętami, a szczególnie psami, od ponad 30 lat. Dysponuję wiedzą i doświadczeniem na temat zachowani zwierząt i sposobu ich komunikowania się z ludźmi, którą chętnie dzielę się z moimi klientami. Sama jestem opiekunką Norusia – kundelka po przejściach, oraz Tio – owczarka belgijskiego.

W naszym domu często goszczą także psiaki przebywające pod opieką do fundacji. Są to psy lękliwe, agresywne, czyli wszystkie zagubione i po przejściach, ale i nie tylko; z którymi współpracuję. Trafiają do mnie ze schronisk, przytulisk i interwencji, by w domowym zaciszu na nowo otwierać się na relację z człowiekiem i innymi zwierzętami.

4PETS to domowy Hotel dla zwierząt, który funkcjonuje już od 2014r. Jest on położony na Starym Zakrzowie (Wrocław), w cichej i spokojnej okolicy na obrzeżach miasta. Hotel 4PETS znajduje się na terenie posiadłości na której mieszkamy, a więc Państwa psiaki będą otoczone całodobową opieką.

Odwiedzają nas nie tylko psy i koty, ale też króliki, gryzonie, ptaki; każdy zwierzak znajdzie tu miejsce dla siebie. Staramy się stworzyć naszym podopiecznym warunki podobne do tych, które znają z domu, dzięki czemu łatwiej jest im znieść rozłąkę z właścicielem. Dużą grupa naszych podopiecznych to stali bywalcy, którzy czują się u nas jak w domu i z ochotą do nas wracają. 

Każdy z gości otrzymuje od nas całą uwagę i miłość, na jaką zasługuje. Zapewniamy zwierzakom dużo czułości, poszanowanie ich przestrzeni i potrzeb, ruch i zabawę na świeżym powietrzu oraz ciepłe, komfortowe miejsce do odpoczynku. Do każdego podchodzimy indywidualnie; staramy się dopasować rytm dnia, aktywności i zabawy do charakteru naszego gościa, by stworzyć mu najbardziej komfortowe warunki pobytu. 

Do hotelowej ekipy należą:

– Iwona Seweryn- Sołtyk [ mgr. inż. zootechnik, behawiorysta COAPE ]

– Maja [ studentka zootechniki ]

– Lera [ trener psów ]

Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie, pozwalają nam zrozumieć potrzeby naszych czworonożnych lub pierzastych klientów, oraz szybko na nie odpowiedzieć.

Dysponujemy indywidualnymi  pokojami dla psów, a także ogrodzonym terenem o powierzchni 2000 m2 i psim placem zabaw, gdzie czworonogi mogą swobodnie biegać, węszyć i bawić się ze sobą pod czujnym okiem opiekunów. 

Każdy z pokoi jest wyposażony w klimatyzację z funkcją grzania.

Posiadamy również pokoje przygotowane specjalnie z myślą o kocich podopiecznych.

Kocie Pokoje znajduje się na piętrze domu (z dala od psiego wybiegu) i jest wyposażony w tunele, drapaki, kryjówki, zabawki oraz duże, zabezpieczone metalową siatką okna z szerokimi parapetami, skąd nasi goście mogą obserwować całą okolicę. 

W odpowiedzi na potrzeby odwiedzających nas królików i gryzoni, zaopatrzyliśmy hotel w dwie piętrowe klatki, a także w przenośny wybieg ogrodowy.

Nasze wieloletnie doświadczenie ze zwierzętami pozwala nam zapewnić odpowiednią i profesjonalną opiekę nad Państwa czworonożnymi przyjaciółmi

Zapewniamy całodobową opiekę nad Twoim ulubieńcem, a w tym czasie możesz spokojnie wypocząć podczas wakacji, dobrze bawić się na imprezie lub załatwić wszystkie sprawy podczas wyjazdu biznesowego czy delegacji.

Co ważne, jesteśmy z każdym z Państwa w stałym kontakcie i na bieżąco informujemy o stanie Państwa zwierzaków oraz ich postępach w socjalizacji, więc spokój na sercu gwarantowany. 🙂

ul. Wilczkowska 4,

51-213 Wrocław

GODZINY PRZYJMOWANIA
I ODBIORU ZWIERZĄT

08:00-12:00
16:00-20:00

Hotel czynny 24/7