Założycielka hotelu

IWONA SEWERYN-SOŁTYK (na zdjęciu z rudym pieskiem)

– mgr inż. zootechnik, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, behawiorysta COAPE.

Domowy Hotel dla zwierząt to realizacja moich pasji. Zajmuję się zwierzętami, a szczególnie psami, od ponad 30 lat. Dysponuję wiedzą i doświadczeniem na temat zachowani zwierząt i sposobu ich komunikowania się z ludźmi, którą chętnie dzielę się z moimi klientami. Sama jestem opiekunką Norusia – kundelka po przejściach, oraz Tio – owczarka belgijskiego.

W naszym domu często goszczą także psiaki przebywające pod opieką do fundacji. Są to psy lękliwe, agresywne, czyli wszystkie zagubione i po przejściach, ale i nie tylko; z którymi współpracuję. Trafiają do mnie ze schronisk, przytulisk i interwencji, by w domowym zaciszu na nowo otwierać się na relację z człowiekiem i innymi zwierzętami.

4PETS to domowy Hotel dla zwierząt położony na Starym Zakrzowie (Wrocław), w cichej i spokojnej okolicy na obrzeżach miasta.

Odwiedzają nas nie tylko psy i koty, ale też króliki, gryzonie, ptaki; każdy zwierzak znajdzie tu miejsce dla siebie. Staramy się stworzyć naszym podopiecznym warunki podobne do tych, które znają z domu, dzięki czemu łatwiej jest im znieść rozłąkę z właścicielem.

Każdy z gości otrzymuje od nas całą uwagę i miłość, na jaką zasługuje. Zapewniamy zwierzakom dużo czułości, poszanowanie ich przestrzeni i potrzeb, ruch i zabawę na świeżym powietrzu oraz ciepłe, komfortowe miejsce do odpoczynku. Do każdego podchodzimy indywidualnie; staramy się dopasować rytm dnia, aktywności i zabawy do charakteru naszego gościa, by stworzyć mu najbardziej komfortowe warunki pobytu. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam zrozumieć potrzeby naszych czworonożnych (lub pierzastych) klientów, i szybko na nie odpowiedzieć.

Dysponujemy indywidualnymi pokojami dla psów wyposażonymi w termostat (ogrzewanie, wentylacja, wiatrak), a także ogrodzonym terenem o powierzchni 2000 m2 i psim placem zabaw, gdzie czworonogi mogą swobodnie biegać, węszyć i bawić się ze sobą pod czujnym okiem opiekunów. Posiadamy również pokój przygotowany specjalnie z myślą o kocich podopiecznych.

Koci Pokój znajduje się na piętrze domu (z dala od psiego wybiegu) i jest wyposażony w tunele, drapaki, kryjówki, zabawki oraz duże, zabezpieczone metalową siatką okna z szerokimi parapetami, skąd nasi goście mogą obserwować całą okolicę. 

W odpowiedzi na potrzeby odwiedzających nas królików i gryzoni, zaopatrzyliśmy hotel w dwie piętrowe klatki, a także w przenośny wybieg ogrodowy.

Nasze wieloletnie doświadczenie ze zwierzętami pozwala nam zapewnić odpowiednią i profesjonalną opiekę nad Państwa czworonożnymi przyjaciółmi

Zapewnimy całodobową opiekę nad Twoim ulubieńcem, a w tym czasie możesz spokojnie wypocząć podczas wakacji, dobrze bawić się na imprezie lub załatwić wszystkie sprawy podczas wyjazdu biznesowego czy delegacji.

Co ważne- jesteśmy z każdym z Państwa w stałym kontakcie i na bieżąco informujemy o stanie Państwa psiaków oraz ich postępach w socjalizacji, więc spokój na sercu gwarantowany. 🙂

Godziny otwarcia:

08:00-12:00 16:00-20:00