4pets to domowy Hotel dla zwierząt położony na Starym Zakrzowie (Wrocław), w cichej i spokojnej okolicy na obrzeżach miasta.

Odwiedzają nas nie tylko psy i koty, ale też króliki, gryzonie, ptaki; każdy zwierzak znajdzie tu miejsce dla siebie. Staramy się stworzyć naszym podopiecznym warunki podobne do tych, które znają z domu, dzięki czemu łatwiej jest im znieść rozłąkę z właścicielem.

Każdy z gości otrzymuje od nas całą uwagę i miłość, na jaką zasługuje. Zapewniamy zwierzakom dużo czułości, poszanowanie ich przestrzeni i potrzeb, ruch i zabawę na świeżym powietrzu oraz ciepłe, komfortowe miejsce do odpoczynku. Do każdego podchodzimy indywidualnie; staramy się dopasować rytm dnia, aktywności i zabawy do charakteru naszego gościa, by stworzyć mu najbardziej komfortowe warunki pobytu. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam zrozumieć potrzeby naszych czworonożnych (lub pierzastych) klientów, i szybko na nie odpowiedzieć.

Dysponujemy indywidualnymi pokojami dla psów wyposażonymi w termostat (ogrzewanie, wentylacja, wiatrak), a także ogrodzonym terenem o powierzchni 2000 m2 i psim placem zabaw, gdzie czworonogi mogą swobodnie biegać, węszyć i bawić się ze sobą pod czujnym okiem opiekunów. Posiadamy również pokój przygotowany specjalnie z myślą o kocich podopiecznych. 

Koci Pokój znajduje się na piętrze domu (z dala od psiego wybiegu) i jest wyposażony w tunele, drapaki, kryjówki, zabawki oraz duże, zabezpieczone metalową siatką okna z szerokimi parapetami, skąd nasi goście mogą obserwować całą okolicę. 

W odpowiedzi na potrzeby odwiedzających nas królików i gryzoni, zaopatrzyliśmy hotel w dwie piętrowe klatki, a także w przenośny wybieg ogrodowy.

Zapewnimy całodobową opiekę nad Twoim ulubieńcem, a w tym czasie możesz spokojnie wypocząć podczas wakacji, dobrze bawić się na imprezie lub załatwić wszystkie sprawy podczas wyjazdu biznesowego czy delegacji.

Pokoje dla psów

Dostosowane do potrzeb czworonogów, bezpieczne i przytulne pokoje wyposażone w ogrzewanie oraz wentylatory. Psiaki mogą tam w spokoju odpoczywać i spożywać posiłki.

Koci Pokój

Ustronny pokój na poddaszu, zaprojektowany z myślą o kocich gościach. Panuje w nim cisza i spokój, a liczne kryjówki oraz przestronne woliery pozwalają kotom poczuć się bezpiecznie.

Kim jestem?

IWONA SEWERYN-SOŁTYK
– mgr inż. zootechnik, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, behawiorysta COAPE.
 

Domowy Hotel dla zwierząt to realizacja moich pasji. Zajmuję się zwierzętami, a szczególnie psami, od ponad 30 lat. Dysponuję wiedzą i doświadczeniem na temat zachowania zwierząt i ich sposobu komunikowania się z ludźmi, którą chętnie dzielę się z moimi klientami. Sama jestem opiekunką Norusia – kundelka po przejściach, oraz Tio – owczarka belgijskiego. 

W naszym domu często goszczą także psiaki przebywające pod opieką do fundacji, z którymi współpracuję. Trafiają do mnie ze schronisk, przytulisk i interwencji, by w domowym zaciszu na nowo otwierać się na relację z człowiekiem i innymi zwierzętami.

Przewiń do góry