Zapewniamy zwierzętom kompleksową, całodobową opiekę na terenie naszego domowego hotelu.

Każda wizyta jest poprzedzona rozmową z właścicielem, podczas której poznajemy historię i indywidualne potrzeby Twojego ulubieńca, jego plan dnia, zasady żywienia oraz wymogi dotyczące codziennej pielęgnacji.

Przyjmujemy do hotelu również zwierzęta chore, starsze lub po przejściach, które wymagają dodatkowych zabiegów (przemywanie ran, podawanie leków w formie tabletek i zastrzyków).

Oferta hotelu dla psów

Oferta hotelu dla kotów

Oferta dla innych zwierząt

Oferta świetlicy dla zwierząt

Chcesz zwiedzić miasto, ale nie we wszystkie miejsca możesz zabrać ze sobą ulubieńca?
W tym czasie będzie mógł odpocząć w naszej świetlicy.

Wyprawka, czyli co powinien wziąć ze sobą zwierzak

 

By Twój ulubieniec lepiej zniósł rozłąkę i szybko odnalazł się w nowym miejscu, warto wyposażyć go w odpowiedni “bagaż”. Skład wyprawki różni się w zależności od gatunku zwierzęcia.

Niezmiennym elementem wszystkich wyprawek (niezależnie od gatunku) jest KARMA, którą pupil jest żywiony na co dzień. Staramy się nie zmieniać naszym gościom diety na czas pobytu w hotelu, ponieważ wiąże się to z ryzykiem utraty apetytu lub wystąpienia dolegliwości pokarmowych. Bardzo prosimy o zaopatrzenie zwierzaka w odpowiednią ilość karmy. W przypadku karm przygotowanych przez właściciela (gotowane jedzenie), dysponujemy zamrażarką i lodówką umożliwiającą ich przechowywanie.

Przewiń do góry