Rezerwacja

By zarezerwować miejsce w hotelu, wystarczy zadzwonić pod nr 

661 792 193 

Najważniejsze informacje potrzebne do dokonania rezerwacji to:

  • imię gościa,
  • jego gatunek lub rasa,
  • w przypadku psów – masa ciała (co pomoże dostosować cenę pobytu),
  • w przypadku samców – informacja, czy zwierzę jest wykastrowane,
  • termin pobytu (jeśli to możliwe – z podaniem dokładnej godziny przyjazdu i odbioru),
  • informacja, czy zwierzę zostanie do nas przywiezione, czy za jego transport odpowiada hotel,
  • telefon kontaktowy do właściciela.

W celu potwierdzenie rezerwacji, zadatek można wpłacać na konto:

Hotel dla zwierząt 4PETS, ul. Wilczkowska 4, 51-213 Wrocław,
nr konta 28 1140 2004 0000 3202 7591 4321

Jeżeli odwołają Państwo rezerwację miesiąc przed terminem, zwracamy całość wpłaconej kwoty; w przeciwnym razie zadatek przepada.

Przygotowanie - wizyta w hotelu a zdrowie pupila

Przygotowanie fizyczne, jak i psychiczne. 

Przed pobytem konieczna jest kontrolna wizyta u weterynarza, oraz poinformowanie go o planie pozostawienia podopiecznego w hotelu dla zwierząt. 

W przypadku przyjmowania przez zwierzę leków, należy je dostarczyć odpowiednio poporcjowane w pojemniku na leki. [w sytuacji jego braku hotel podczas podpisywania umowy użycza taki pojemnik na czas pobytu w hotelu, a właściciel ma za zadanie przekazanie odpowiedniej ilości leków dokładnie opisanych]

WYMAGANE JEST ZROBIENIE WYNIKÓW KRWI CONAJMNIEJ 3 MIESIĄCE PRZED POBYTEM W HOTELU.

W przypadku braku przeciwwskazań ze strony weterynarza, powierzany naszej opiece: 

PIES powinien zostać odrobaczony oraz zabezpieczony przeciwko pchłom i kleszczom. Musi także posiadać aktualne szczepienie* przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym (pakiet: parwowiroza, leptospiroza, kaszel kenelowy, nosówka i choroba Rubartha).

KOT przekazywany do hotelu muszą zostać odrobaczone oraz przebadane pod względem FIV i białaczki (w ciągu 3 miesięcy przed planowanym terminem pobytu w hotelu). Powinny także posiadać aktualny pakiet szczepień* przeciwko chorobom zakaźnym (panleukopemia, katar koci, w przypadku kotów „wychodzących” również wścieklizna).

* Bardzo ważne jest, żeby w ciągu tygodnia poprzedzającego pobyt w hotelu nie wykonywać już szczepień na choroby zakaźne, ponieważ w krótkim czasie po podaniu powodują osłabienie organizmu! 
Najbardziej optymalne jest wykonanie szczepień co najmniej miesiąc przed oddaniem pupila do hotelu.
Psychiczne przygotowanie zwierzaka na pobyt w hotelu jest długotrwałym procesem i polega przede wszystkim na socjalizacji.  Starajmy się stopniowo zapoznawać naszego pupila z nowymi osobami i miejscami, pokazujmy mu świat i budujmy u niego pewność siebie – również wtedy, kiedy nie ma nas obok. Dzięki takim praktykom, zwierzakowi dużo łatwiej będzie znieść chwilową rozłąkę. Dobra socjalizacja ma największe znaczenie w przypadku psów, ale koty i mniejsi podopieczni również będą nam za nią wdzięczni!
Przewiń do góry