Rezerwacja

By zarezerwować miejsce w hotelu, wystarczy zadzwonić pod nr 661 792 193 lub skontaktować się z nami mailowo na adres 4pets.wroclaw@gmail.com.

Najważniejsze informacje potrzebne do dokonania rezerwacji to:

  • imię gościa,
  • jego gatunek lub rasa,
  • w przypadku psów – masa ciała (co pomoże dostosować cenę pobytu),
  • w przypadku samców – informacja, czy zwierzę jest wykastrowane,
  • termin pobytu (jeśli to możliwe – z podaniem dokładnej godziny przyjazdu i odbioru),
  • informacja, czy zwierzę zostanie do nas przywiezione, czy za jego transport odpowiada hotel,
  • telefon kontaktowy do właściciela.

W celu potwierdzenie rezerwacji, zadatek można wpłacać na konto:

Iwona Sołtyk, ul. Wilczkowska 4, 51-213 Wrocław,
nr konta 66 1140 2017 0000 4502 1090 9390

Jeżeli odwołają Państwo rezerwację miesiąc przed terminem, zwracamy całość wpłaconej kwoty; w przeciwnym razie zadatek przepada.

Przygotowanie - wizyta w hotelu a zdrowie pupila

Przed oddaniem zwierzęcia pod opiekę hotelu, warto je do tego przygotować – zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Bardzo ważnym krokiem poprzedzającym pobyt jest kontrolna wizyta u weterynarza i poinformowanie go o planie pozostawienia podopiecznego w hotelu dla zwierząt.

W przypadku braku przeciwwskazań ze strony weterynarza, powierzany naszej opiece PIES powinien zostać odrobaczony oraz zabezpieczony przeciwko pchłom i kleszczom. Musi także posiadać aktualne szczepienie* przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym (pakiet: parwowiroza, leptospiroza, kaszel kenelowy, nosówka i choroba Rubartha).

KOTY przekazywane do hotelu muszą zostać odrobaczone oraz przebadane pod względem FIV i białaczki (w ciągu 3 miesięcy przed planowanym terminem pobytu w hotelu). Powinny także posiadać aktualny pakiet szczepień* przeciwko chorobom zakaźnym (panleukopemia, katar koci, w przypadku kotów „wychodzących” również wścieklizna).

* Bardzo ważne jest, żeby w ciągu tygodnia poprzedzającego pobyt w hotelu nie wykonywać już szczepień na choroby zakaźne, ponieważ w krótkim czasie po podaniu powodują osłabienie organizmu! 
Najbardziej optymalne jest wykonanie szczepień co najmniej miesiąc przed oddaniem pupila do hotelu.
Psychiczne przygotowanie zwierzaka na pobyt w hotelu jest długotrwałym procesem i polega przede wszystkim na socjalizacji.  Starajmy się stopniowo zapoznawać naszego pupila z nowymi osobami i miejscami, pokazujmy mu świat i budujmy u niego pewność siebie – również wtedy, kiedy nie ma nas obok. Dzięki takim praktykom, zwierzakowi dużo łatwiej będzie znieść chwilową rozłąkę. Dobra socjalizacja ma największe znaczenie w przypadku psów, ale koty i mniejsi podopieczni również będą nam za nią wdzięczni!
Przewiń do góry